Již více než čtyřicet dopisů obdrželi naši senioři v rámci celodiakonického projektu „Psaní od srdce“. Zapojili se do něj jak děti z různých škol, mladí lidé i lidé středního věku.
Z dopisů se senioři dozvídají o tom, jak pisatelé žijí, co rádi dělají, kde pracují a jaké mají koníčky. Děti často připojují různé obrázky a vzkazy. Na několik dopisů, hlavně od žáků ze škol, naši senioři společně odpověděli a poslali několik informací o sobě a našem zařízení.
Děkujeme i touto cestou všem, kteří se do tohoto krásného projektu zapojili a udělali tak velkou radost našim seniorům!











